Gülçin Ergül Fan Sitesi
Hoşgeldin XD
Gülçin Ergül Fan Sitesi
Hoşgeldin XD
Gülçin Ergül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MSN Kapatma!..

4 posters
YazarMesaj
burcu

burcu

MSN Kapatma!.. Empty
MesajKonu: MSN Kapatma!..   MSN Kapatma!.. Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 7:06 pm

Ya arkadaşlar;
Çok acil bi sorunum var.Benim msn'mi çaldılar.Ben de msn mi kapatmak istiyorum.Ama nasıl kapatılacağını bilmiyorum.Acaba bilen var mı?Bir de paralı mı?PLS yardım edin banaa üzgün
Gülçin-ji
[•Adminstaror•]
[•Adminstaror•]
Gülçin-ji

MSN Kapatma!.. Empty
MesajKonu: Geri: MSN Kapatma!..   MSN Kapatma!.. Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 7:10 pm

E ne var ki bunda.Ben sana anlatayım.Sen bana sunu söyle.Hesabın Hotmail mi? bilmem
https://gulcinergul.aforumfree.com
hilal

hilal

MSN Kapatma!.. Empty
MesajKonu: Geri: MSN Kapatma!..   MSN Kapatma!.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 3:30 pm

İŞTE AYRINTILI BİLGİ;

Bazen kişiler internette daha önce açmış oldukları Hotmail veya Msn Messenger ile kullandıkları Msn pasaport hesaplarını kapatmak isterler. Nedenleri çok farklı olabilir örnek olarak bir arkadaşımı vereceğim;
"Gizem yeni nişanlandı ve nişanlanmadan önce 3 hesabı vardı nişanlısı adreslerini biliyordu ve şifrelerini de ondan aldı ve Gizem'in bu adreslerini sürekli başka başka kişiler ekleyip rahatsız ediyordu Gizem karar verdi ve bu adresleri kapatmak istedi nişanlısı ile arası bozulmasın diye."
Şimdi bu yazımda nasıl Msn hesabınızı kapatacağınızı anlatmaya çalışacağım.

Bu işlemler gerçekten çok basit aşağıdaki ekran görüntüleri sizin anlamanıza yardımcı olacaktır.

İlk önce şu adrese gidiyoruz. ( adres )
Çıkan ekranda "Hesabınızı kapatın" bağlantısına tıklıyoruz.
Ve hesaba giriş yapıyoruz.
Daha sonra "devam" butonuna tıklıyoruz.
Gelen ekranda "Hesabımı Kapat" butonuna tıkladığımızda hesabımız kapanıyor.
Msn hesabınızı kapattığınızda Msn Messenger hizmeti 30 gün süre ile kullanılabilir eğer siz 30 gün içersinde hesabınızı aktif etmezseniz bu hizmette kapatılır ve hesabınız komple silinir.
Yani bu işlemi yaptıktan 30 gün sonra öle bir msn hesabı kalmayacak komple silinecek.
şurada daha geniş bilgiler var.
Dipnot: bu yazı msn live hizmetine geçmeden çok önce yazıldığı için eski bilgilerle yazılmıştır dolayısıyla yeniliklerden etkilenmiş eski kalmıştır.
Şimdi msn veya hotmail hesaınızı kapatmak dahada basit.

Bunun için öncelikle kapatmak istediğiniz hesap ile şuradan oturum açın.
Daha sonra çıkan ekranda yan taraftaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi orada sağ kısımda hesabınızı kapatın yazıyo oraya tıklayıp hesabınızı kapatabilirsiniz
Ve tabiki kapattıktan sonra hesabınızı 30 gün içinde kullanmamanız ve aktifleştirmemeniz gerekiyor.
30 gün sonunda hesap kapanıyor.
Bütün bunları yazdım ve siz hala ben kapatamadım diyorsanız. Boş verin kapatmayın. kullanmayın internet minternet valla ciddiyim.

Bu KADAR BASİT CNM.İNŞ İŞİNE YARAR.. üzgün bilmem .
dolunay

dolunay

MSN Kapatma!.. Empty
MesajKonu: Geri: MSN Kapatma!..   MSN Kapatma!.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:22 pm

doğru yöntem ama arkadaşım hotmail olup olmasıyla ne bağlantısı var onu anlayamadım??? bilmem bilmem

MSN Kapatma!..
1 sayfadaki 1 sayfası